Partneři

Partneři

 

 Od svého založení roku 1911 společnost Eaton neustále roste a dnes Eaton Corporation působí v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických komponent, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení; palivových, hydraulických a pneumatických systémů v leteckém průmyslu pro civilní a vojenské využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti.

Společnost ELFIS  se stala autorizovaným distributorem a servisním střediskem výrobků tohoto významného světového výrobce, zejména v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení UPS.
 
 

 ITW GSE ApS
 (AXA POWER Aps) patří mezi přední světové výrobce pozemních zdrojů pro letadla. Historie zdrojů ITW GSE  se začala psát již roku 1958, kdy tento výrobce vstoupil na trh s pozemními zdroji pro letadla. Jejich kvalita a spolehlivost je tak prověřena více než 50-ti letými zkušenostmi a díky stálým inovacím se dnes výrobky ITW GSE řadí k světové špičce.

Společnost ELFIS se v roce 2009 stala výhradním distributorem a servisním střediskem výrobků tohoto významného světového výrobce v České a Slovenské republice.

 

 

 

Společnost ELFIS  je autorizovaným distributorem a servisním střediskem výrobků  Legrand a Inform  Electronic v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení UPS.

Záložní zdroje tohoto významného výrobce dodáváme na český trh již od roku 2006.

 

Německá společnost  INTRA - Automation GmbH založena v roce 1977 patří mezi významné výrobce sond pro měření hladiny a průtoku.

Společnost ELFIS je distributorem průtokových sond společnosti INTRA.

 

 

Německá společnost  Systec Controls založena v roce 1994 patří mezi významné výrobce sond pro měření průtoku kapalin, plynů a par.

Společnost ELFIS je distributorem průtokových sond  deltaflow společnosti Systec .