Partneři

 

 Od svého založení roku 1911 společnost Eaton neustále roste a dnes Eaton Corporation působí v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických komponent, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení; palivových, hydraulických a pneumatických systémů v leteckém průmyslu pro civilní a vojenské využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti.

Společnost ELFIS  se stala autorizovaným distributorem a servisním střediskem výrobků tohoto významného světového výrobce, zejména v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení UPS.
 
 
 
 

 ITW GSE ApS
 (dříve AXA POWER ApS) patří mezi přední světové výrobce pozemních zdrojů (GPU-Ground Power Unit a PCA-Pre-Conditioned Air Unit) pro pozemní odbavení letadel. Historie zdrojů ITW GSE  se začala psát již roku 1958, kdy tento výrobce vstoupil na trh s pozemními zdroji pro letadla. Jejich kvalita a spolehlivost je tak prověřena více než 60-ti letými zkušenostmi a díky stálým inovacím se dnes výrobky ITW GSE řadí k světové špičce.

Společnost ELFIS se v roce 2009 stala výhradním distributorem a servisním střediskem jednotek GPU a PCA tohoto významného světového výrobce pro Českou a Slovenskou republiku.

 

 

 

Společnost ELFIS  je autorizovaným distributorem a servisním střediskem výrobků  Legrand a Inform  Electronic v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení UPS.

Záložní zdroje tohoto významného výrobce dodáváme na český trh již od roku 2006.

 

Německá společnost  INTRA - Automation GmbH založena v roce 1977 patří mezi významné výrobce sond pro měření hladiny a průtoku.

Společnost ELFIS je distributorem průtokových sond společnosti INTRA.

 

 

Německá společnost  Systec Controls založena v roce 1994 patří mezi významné výrobce sond pro měření průtoku kapalin, plynů a par.

Společnost ELFIS je distributorem průtokových sond  deltaflow společnosti Systec .

 


Soubory:

Rychlý kontakt
ELFIS spol. s r.o.

e-mail: elfis@elfis.cz
tel.: +420 284 810 959-61
Kolmá 10, 190 00 Praha 9

více kontaktů